fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

Për Shën Valentin, shikoni ku kanë shkuar Albatriti dhe Egzona

Egzona dhe Albatrit Muqiqi janë një çift shumë i përfolur në publikun kosovar.

Krahas profesioneve të tyre, çifti janë shumë të përfolur sidomos për jetën private, përcjell ORAinfo.

Çifti janë gjithmonë tejet aktivë me postime në rrjete sociale.

Sot, ata kanë publikuar disa imazhe ku tregojnë se kanë shkuar ta festojnë Shën Valentinin në Gjermani./ORAinfo/

Të ngjajshme

Genta Ismajli e dashuruar ‘kokë e këmbë’, ja në cilën pjesë të trupit e ka shkruar emrin e të dashurit

albswiss.com

Dua Lipa eksperimenton përsëri me ngjyrën e flokëve, shikoni look-un e saj të ri

albswiss.com

Edhe pse 52 vjeçare, Halle Berry arrin të marrë vëmendjen me pozat e saj

admin

Me flokë të shkurta e në stil të meshkujve, ndryshim drastik i ‘Feridës’

albswiss.com

Pamje frikësuese, kështu e ka rregulluar shtëpinë për Halloween Nora Istrefi!

albswiss.com

Bebe Rexha mbërrin në Shqipëri, ka këto fjalë për kosovarët që ndihmuan pas tërmetit

albswiss.com
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!