fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

Roberti befason të gjithë, tregon se me kë po e feston Shën Valentinin

Nora Istrefi po vazhdon të jetë një këngëtare tejet e përfolur në media e publik.

Para pak muajve, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare, shkruan ORAinfo.

E të dy vazhdojnë të jenë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sonte përmes një postimi ai ka treguar se për Shën Valentin do të jetë në Elbasan./ORAinfo/

Të ngjajshme

Eldioni ka nevojë për ndihmë, ai rrezikon jetën nga leukemia

news

Fatmir Limaj përsëri gjysh

admin

Kunata e Motrave Mustafa vishet me minifund, ‘ҫmendi’ ndjekësit me këtë pamje provokuese

albswiss.com

Morena Taraku provokon sërish, këtë herë hip mbi…

admin

Jonida vesh një fustan të çuditshëm

albswiss.com

Provokon sërish Morena, tani shfaqet e veshur në të zeza

admin
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!