fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

Së shpejti do të bëhen prindër, Yllka me burrin e saj publikojnë foton më të ëmbël

Ajo është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare.

Është fjala për Yllka Kuçin që tash e disa vite është pjesë e pandashme e muzikës kosovare, përcjell ORAinfo.

Yllka është edhe tejet aktive në rrjete sociale me postime nga më të ndryshmet, të jetës së saj private dhe publike.

Ajo është në pritje për t’u bërë nënë për herë të parë.

Sot, ajo ka publikuar një set fotografik bashkë me burrin e saj, e që të dy shfaqen tejet të lumtur./ORAinfo/

Të ngjajshme

Peter Cook ndan foto nga fejesa me të dashurën 39 vjet më të re

albswiss.com

Miloti bashkë me gruan në Dubai, Belkizi mori gjithë vëmendjen me pamjen

albswiss.com

Për të ardhur shumë shpejt në formë, zëvendësoni një vakt në ditë me këtë pjatë ‘magjike’

albswiss.com

Ariana në veshje të tejdukshme, kjo s’do t’i pëlqejë Ermalit

albswiss.com

Yllka vishte me fustan si të princeshave, me këtë grim e frizur ju “tranon”

albswiss.com

Merita nuk po mund të pajtohet ende me vdekjen e burrit, kjo pamje do t’ua këput shpirtin

albswiss.com
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!