fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

Tayna fotografohet para pasqyrës, ky detaj bie në sy

Loading...

Është ndër reperet me të dashura në vend.

Tayna po shijon suksesin e projektit të fundit “Lakmitare” që e solli në bashkëpunim me reperin e njohur, Mozzik.

Reperja e mirënjohur krahas angazhimeve me koncerte, po arrin të gjejë kohë edhe për tu relaksuar, siç ka bërë së fundi.

Së bashku me disa mikesha të saj, Tayna së fundi ka udhëtuar në Londër, nga ku ka publikuar imazhe të ndryshme.

Edhe së fundi, repeja solli një fotografi tejet joshëse para pasqyrës, teksa shihet e veshur me shumë stil.

Tayna u shfaq seksi duke vënë në pah të pasmet seksi dhe belin e hollë.

Ndryshe, reperja po punon për projekte të reja, që pritet të publikohen së shpejti.

Loading...

Të ngjajshme

Rrethi i famshëm në Kosovë e ka një të vërtetë interesante, qëllimi ishte fisnik

albswiss.com

Engji bëhet gati për festë, Learta i jep fustanin më të bukur që ka

albswiss.com

Rexhep Selimi thotë se ka ende shpresë për koalicionin

albswiss.com

Pyetet a ka bërë operacione plastike, Shyhrete Behluli befason me përgjigjën

albswiss.com

Elita në hall, ja çka i ndodhi tani

albswiss.com

Katari ndërton 40 shtëpi në një fshat të Mitrovicës për familjet skamnore

albswiss.com