fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

Pa fije turpi, juristja me e bukur shqiptare shfaqet krejt nudo për ‘Shën Valentin’

Ajo njihet si juristja më seksi shqiptare dhe është mjaft e komentuar në mediat online.

Është fjala për Redona Koçin, e cila me çdo postim që bën në rrjetet sociale tërheq menjëherë vëmendjen e të gjithëve.

E kështu ka ndodhur edhe ditën e sotme për Shën Valentin.

Redona ka ndarë me 149 mijë ndjekësit e saj në “Instagram” një fotografi që ka “djegur” rrjetin.

Koçi shfaqet e gjitha e zhveshur dhe ka mbuluar pjesët intime me një copë të kuqe.

Madje edhe sfondin ajo e ka zgjedhur të kuqe, si ngjyra e dashurisë.

Më këtë pozë mjaft të “nxehtë”, Redona ka uruar të gjithë fansat e saj “gëzuar Shën Valentinin”.

Fotografia dhe videoja janë pëlqyer menjëherë nga fansat, të cilët kanë lënë edhe komente nga më të ndryshmet.

Për më tepër shikoni videon…

Të ngjajshme

Rrëfehet Shyhrete Behluli: Ja si ia zuri babai fotografinë me Lulin

albswiss.com

Blerona një zonjë e rëndë, shikoni si ka dalë në mbrëmje

albswiss.com

Një nuse si Agnesa Vuthaj

admin

Vjollca bëhet gati për të dal për ditëlindje, me këtë fustan do t’i tranoj të gjithë

albswiss.com

Do të mahnitni me pamjen, kaq bukur e ka dekoruar shtëpinë për fundvit Teuta

albswiss.com

Vajza e Nysretit bëhet ‘bredh’, merr gjithë vëmendjen

albswiss.com
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!