fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

Ronela ndryshon komplet, nuk do ta njihni me pamjen e re

Ronela Hajati është këngëtarja nga Shqipëria shumë e dashur për publikun.

Përveç për talentit qe ka në këndim, ajo shquhet edhe për humorin e saj që e vërejmë në çdo paraqitje publike, shkruan ORAinfo.

Ronela është shumë aktive edhe me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Në pamjen e fundit ajo shfaqet krejt ndryshe nga ҫ’jemi mësuar ta shohim./ORAinfo/

Të ngjajshme

Leonora Jakupi propozon qe t’iu trefishohen pagat mjekëve

albswiss.com

Kurti, Osmani, Veseli dhe Haradinaj – kur ishin të vegjël (FOTO)

albswiss.com

Afrona ka përgatitur iftarin, shikoni sa e zonja është ajo

albswiss.com

Takimi final Mustafa-Kurti: A do të nënshkruhet sot marrëveshaj?

albswiss.com

‘Pajtesa’ zbulon barkun e fryrë në javën e 30 të shtatzënisë, bën këtë veprim simpatik

albswiss.com

Zbulohet se nga kush u inspirua Morena për pozën me të cilën ‘ndezi’ rrjetin

albswiss.com
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!