fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

Tuna dhe Patrisi i japin fund lidhjes?

Loading...

I japin fund lidhjes Tuna dhe Patrisi?

Prej kohësh është përfolur për një ndarje të mundshme në mes Tunës dhe Patris Berishës pas krizës në lidhje.

Duke mos u deklaruar për këta asnjëherë, duke se tashmë kjo është konfirmuar dhe dyshja i kanë dhënë fund përfundimisht lidhjes së tyre.

Dyshimet për këtë janë shtuar edhe më shumë pasi Tuna dhe Patris nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në Instagram.

Loading...

Të ngjajshme

Gani Geci bën thirrje: Albin bëje Qeverinë, ndryshe pas 4 shkurtit pushtetin e merr Thaçi

albswiss.com

Meda ka dalë me gruan dhe djalin, por çka po ndodh me Lulen

albswiss.com

Taulanti dhe Arbnora bëhen prindër për herë të parë, publikojnë foton familjare

albswiss.com