fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

I dashuri turk ‘dorëzohet’ para Gentës, ajo e detyron ta bëjë edhe këtë gjest

Loading...

Ata janë ndër çiftet me të përfolura në mediat roze.

Fjala është për Genta Ismajlin dhe të dashurin e saj turk.

Ajo është kujdesur që t’i urojë qytetarët e Kosovës për përvjetorin e 12 të Pavarësisë.

Këngëtarja kishte publikuar një video me të dashurin e saj, turkun Huseyin Usta me të cilin shfaqen në një makinë duke dëgjuar këngën e Arif Vladit ‘Marshi i UÇK-së’.

Dhe nuk mbaron me kaq, këngëtarja shqiptare dhe turku kishin bërë edhe shqiponjën me duar.

Loading...

Të ngjajshme

‘Sheherzadja’ shtatzënë, shikoni sa e bukur është bërë

albswiss.com

E njihni vajzën në foto? Ajo është tani modelja më e pëlqyer shqiptare

albswiss.com

Learta dhe Engji dalin bashkë me veturë, me këtë detaj ‘habitën’ të gjithë

albswiss.com