fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

Aktori i njohur bëhet baba për herë të dytë në moshën 65 vjeçare

Loading...

Aktori i “Sex and the City”, Chris Noth, është bërë baba për herë të dytë. 65-vjeçari mirëpriti fëmijën e dytë me bashkëshorten e tij, Tara Wilson.

Ishte vetë Noth ai që bëri të ditur lajmin, ku ndau një fotografi të foshnjës së porsalindur në Instagram.

Chris dhe Tara u martuan në vitin 2012 në Hawaii.

Loading...

Të ngjajshme

Violetë Kukaj qan në studio, tregon unazën që ia dhuroi Nexhmie Pagarusha

albswiss.com

Kaq shumë është rritur Merti pas serialit, shikoni si është bërë

albswiss.com

Martohet producenti i njohur Paul DiGiovanni (FOTO)

albswiss.com