fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

Afërdita një shtëpiake e zonja, shfaqet duke shërbyer çaj

Loading...

Këngëtarja e njohur Afërdita Demaku shumë herë e dëshmon që është e zonja në të gjitha aspektet.

Ajo me veprimet e saj të njëpasnjëshmë vazhdon të jetë në top formë.

Si në aspektin profesional ashtu edhe në jetën private Afërdita është një femër e dalluar dhe shembull për femrat e tjera, shkruan Kosovarja.

Përveç angazhimeve në muzikë, ajo shpesh ndan momente edhe nga përditshmëria.

Në një fotografi në Instagram këngëtarja shihet duke shërbyer çaj rusi në ambientin e shtëpisë.

Sa shumë po i ka hije dhe po i shkon tabaku si të ishte nuse e re.

Loading...

Të ngjajshme

“Nuk ka lumturi më të madhe…” Këngëtarja Rezarta Shkurta dedikim për 98 vjetorin e Nexhmije Hoxhës

admin

Adelina Berisha po e feston sot ditëlindjen, nuk do të besoni sa vjet po i bën

albswiss.com

Bukuroshja që po i hipnotizon meshkujt

admin