fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

I patë të gjitha, por jo edhe nusen e Besart Halimit, kaq e bukur qenka ajo

Loading...

Kjo bukuroshe është gruaja e këngëtarit Besart Halimi.

Këngëtari Besart Halimi është i martuar me Ilirjana Podrimën, më të cilën janë prindër të një vajzë.

Çifti u martuan më 21 maj të vitit 2016, ku dasma e tyre ishte një nga eventet më të përfolura.

Ilirjana tani ka një biznes të saj, që mirret me trajtimin e vetullave.

Dyshja nuk dalin shpesh në media, dhe kanë vendosur që jetën e tyre personale të mbajnë larg tyre.

Loading...

Të ngjajshme

Yllka shfaqet ‘mahnitëse’ pas lindjes, pamje nga festa e vajzës së saj

albswiss.com

Gwyneth dhe Brad festojnë njëvjetorin e martesës

albswiss.com

Arian Daci sot do të festonte ditëlindjen, gruaja e tij me mesazh prekës

albswiss.com