fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

Loredana e ka ‘grimosur’ vajzën, shikoni gjendjen e saj

Loading...

Loredana Zefi është reperja e njohur kosovare, e cila po bën ‘bujë’ me këngët e saj.

Ajo u bë shumë e pëlqyer dhe e komentuar sidomos pas lidhjes me këngëtarin e mirënjohur, Mozzik, shkruan ORAinfo.

Pas ndarjes nga këngëtari, Loredana është shumë aktive si me projekte të reja ashtu edhe me postime në rrjete sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto të vajzën, të cilën ia ka bërë me Snap dhe po duket si e grimosur.

Por, edhe në këtë formë, Hana po duket tejet e bukur dhe simpatike./ORAinfo/

Loading...

Të ngjajshme

Ariana Fejzullahu del me fustan shumë të shkurter, do të çmendet Ermali

albswiss.com

Pse nuk po i fton askush nga “VIP-at” nëpër dasmat e fëmijëve të tyre Adelinën, Leonorën e Zanfinën?!

admin

Kush është mashkulli që po e puth me kaq dashuri Lolën, nuk është Dauti

albswiss.com