fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

Blerona vishet plot stil për të dalë, ‘rrëmben’ vëmendjen ky detaj

Blerona Zeqiri është padyshim një prej moderatoreve më të pëlqyera kosovare.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj tërheqëse dhe në top-formë, përcjell ORAinfo.

Blerona është shumë aktive me postime në rrjete sociale ku ka pas vetes me mijëra ndjekës.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se është veshur plot stil për të dalë, e palltoja e saj e kuqe mori vëmendjen e të gjithëve./ORAinfo/

Të ngjajshme

Miriam Cani pa pikë grimi, befason me këtë pamje

albswiss.com

Aktori i njohur rrëfen vështirësistë shëndetësosre që kishin ai dhe gruaja nga koronavirusi

albswiss.com

Albani publikon këtë foto të rinisë, Miriami do të ‘çmendet’

albswiss.com

Adonisi lajmërohet nga karantina, në këtë gjendje ka përfunduar ai

albswiss.com

A është shtatëzënë Besiana Behluli, kjo pamje na ngitë dilema?!

albswiss.com

Harrone Leartën e Engjin, mbesa e Shyheretës do të iu lë pa mend

admin
error: Content is protected !!