fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

‘Sasa’ bëhet gati për të dal, ka veshur fustanin më të bukur

Loading...

Adriana Matoshi është një prej aktoreve më të pëlqyera të momentit në Kosovë.

Ndonëse ishte pjesë e shumë filmave dhe serialeve, është roli i ‘Sasës’ në serialin ‘O sa mirë’ ai që e bëri shumë të dashur për publikun, përcjell ORAinfo.

Duke qenë shumë e pëlqyer, Sasa posedon shumë ndjekës në rrjete sociale.

Ajo para pak çastesh ka publikuar një e veshur me një fustan të bardhë, me të cilin po shkëlqente. /ORAinfo/

Loading...

Të ngjajshme

Pesë problemet shëndetësore që e qara mund t’ju ndihmojnë t’i zgjidhni

albswiss.com

I mërzitur, djali i Edi Ramës i jep lamtumirën e fundit të dashurës që humbi jetën nga tërmeti

albswiss.com

Lionel Messi bën gjestin prekës, ndërton spitalin më të madh në europë për fëmijët e së murë

albswiss.com