fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

Afrona shtatzënë, e dëshmon me fotografinë e fundit

Afrona Dika po vazhdon të jetë një ndër më të përfolurat e publikut.

Bashkëshortja e Bleros është shumë e përfolur sidomos për paraqitejt e saj gjithmonë në top-formë dhe plot stil, shkruan ORAinfo.

Afrona posedon shumë ndjekës në rrjete sociale për të cilët nuk heziton të jetë shumë aktive me postime.

Gjërat që po ha, janë postimet nga më të shpeshtat që bën Afrona kohëve të fundit.

A thua tregon kjo për shtatzaninë e gruas së Bleros!?/ORAinfo/

Të ngjajshme

Teuta Krasniqi e mërzitur, kush e solli në këtë gjendje?

albswiss.com

Afrona del me Bleron në klub nate, kështu e injoron ai në një moment!

albswiss.com

Kunata frizerkë ia bën këtë ndryshim në pamje Leartes, do të mbeteni pa fjalë

albswiss.com

Gruaja e Albanit vishet në dimi e dallam, nuse më të bukur rrallë keni parë

albswiss.com

Shyhretja mban koncert në Bruksel, por shikoni çka i ndodhi atje

albswiss.com

Gjest i madh nga vajza e Remzie Osmanit, dhuron mobiljet e shtëpisë për një familje në nevojë

albswiss.com
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!