fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

Leonora bëhet nuse me veshje tradicionale, do t’iu ‘shkri’ me këtë pamje

Leonora Jakupi është një këngëtare shumë e dashur për publikun.

Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut, shkruan ORAinfo.

Ajo është shume aktive edhe me postime në rrjete sociale me postime nga më të ndryshmet.

Në foton e fundit ajo ka publikuar disa pamje në të cilat po duket si nuse tradicionale./ORAinfo/

Të ngjajshme

Nusja e Milotit na prezanton me veturën super-luksoze, veshja e saj morit gjithë vëmendjen

albswiss.com

LAJMI FUNDIT: Tër met 4.3 shkallësh në Kosovë

albswiss.com

Afrona na prezanton me dy ‘dashuritë’ e saj

albswiss.com

Neca ka dalur sonte, fustani i saj mori tërë vëmendjen

albswiss.com

Genta Ismaili kapet “mat” me të dashurin në një klub nate në Prishtinë

albswiss.com

E dashura e Ledrit vesh kompletet më të bukura, po duket si zonjë e vërtetë

albswiss.com
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!