fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

Loredana nuk e ka ndërmend të ndalet, sapo bëri ndryshimin e madh në pamje

Loredana Zefi është reperja e njohur kosovare, e cila po bën ‘bujë’ me këngët e saj.

Ajo u bë shumë e pëlqyer dhe e komentuar sidomos pas lidhjes me këngëtarin e mirënjohur, Mozzik, shkruan ORAinfo.

Pas ndarjes nga këngëtari, Loredana është shumë aktive si me projekte të reja ashtu edhe me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet me një stil të ri të flokëve dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Të ngjajshme

Nëna me e bukur shqiptare në lidhje me kandidatin e Vetëvendosjes për deputet

albswiss.com

Vjollca rregullohet e vishet me fustan të gjatë, zbulon më shumë se ҫ’duhet

albswiss.com

Befason Leonora, e publikon veten në këtë gjendje

albswiss.com

Shumica e prindërve mendojnë se pushimet verore të fëmijëve janë shumë të gjata

albswiss.com

Nusja më se.ksi e këtij stinori

admin

Fifi çdo ditë e më ndryshe, kaq shumë është dobësuar

albswiss.com
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!