fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

Njomzës po i vërehen qartë operacionet plastike, befasoi me pamjen e fundit

Njomza Martinaj është grimerja shumë e njohur dhe e pëlqyer kosovare.

Ajo u bë e njohur për publikun si vajza e madhe e Shyhrete Behlulit, shkruan ORAinfo.

Duke qenë shumë e pëlqyer, ajo ka edhe shumë ndjekës në rrjete sociale për të cilët nuk heziton të jetë shumë aktive.

Në foton e fundit, Njomzës po i vërehen shumë buzët e fryra./ORAinfo/

Të ngjajshme

Dalin pamje nga martesa përrallore e ‘Melekut’

albswiss.com

Nusja e Kreshës shtatzënë, barku i saj mori gjithë vëmendjen në dasmë

albswiss.com

Bëhen bashkë vajzat e Lutfi Hazirit, s’ka më mirë se kaq

albswiss.com

Egzona veshi fustanin që do e ëndërronin të gjitha, po duket ‘mahnitëse’

albswiss.com

Një xhihadist nga Gjilani vdes në Siri nga uria

albswiss.com

Nuk punojnë frizerkat, në këtë gjendje ka përfunduar Afërdita Dreshaj

albswiss.com
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!