fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

Panik e madhe nga koronavirusi, nusja e Medës bën veprimin e ‘frikshëm’

Luljeta Përgjegjaj u bë e njohur në publik si gruaja e këngëtarit shumë të pëlqyer, Medës.

Ajo shquhet për paraqitjet e saj dhe bukurinë që e rrezaton në pothuajse çdo imazh që e publikon, shkruan ORAinfo.

Që të dy janë shumë aktivë në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Sonte përmes një postimi Lulja ka treguar se ka dalur bashkë me shoqëri.

Ky duket paksa veprim i frikshëm, pas paralajmërimeve për të mos qëndruar mes turmave të njerëzve./ORAinfo/

Të ngjajshme

Këto ishin ditët më të bukura për Almedan

albswiss.com

Learta vizitoi Njomzën në sallon, mahnit me pamjen e saj

albswiss.com

Festë për ditëlindjen e vajzës së Egzonës, ajo na prezanton me tortën ‘gjigante’ të saj

albswiss.com

Arbenita vesh fustan të ngushtë, tregon trupin e saj si “peshk”

albswiss.com

Filmi me Jennifer Lopez ndalohet në Malajzi

albswiss.com

Pishina super luksoze brenda shtëpisë së Bleros dhe Afronës

admin
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!