fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

Biznesmeni turk ‘shkrihet’ pas Gentës, i bën dhuratë një super veturë

Këngëtarja e njohur Genta Ismajli ka rikthyer vëmendjen e medieve rozë kah vetja, duke qenë e komentuar për çdo lëvizje.

Ajo po jeton një jetë të lumtur bashkë më të dashurin turk me të cilin ndan imazhe të bukura nga vendet përrallore që po i vizitojnë.

Biznesmeni turk është shumë i dashuruar në të dhe nuk heziton që ti blejë dhurata të shumta e që sigurisht kushtojnë shumë, shkruan Kosovarja.

Dje ishte dita e gruas 8 marsi, ku të gjithë kanë befasuar më të dashurat e tyre me dhurata.

Edhe turku u kujdes që Gentës ta zbukurojë ditën si është më së miri.

Ajo pozoj brenda dy veturave luksoze në të cilin ka shkruar : “Të dua”.

Sigurisht kjo ishte një dhuratë për 8 mars.

Të ngjajshme

Marina Vjollca e zjarrtë në plazhet e Ishujve Maldive

admin

Talentja nga Drenica habit jurinë dhe publikun në Itali me zërin e saj

albswiss.com

Sot ministrre, nusja më e bukur e Prishtinës

albswiss.com

Pamje të autobusit që doli nga rruga

albswiss.com

Përfundon seriali, kështu përshëndetet me shikuesti ‘Xhenku’

albswiss.com

Big Mama shfaqet në krahët e modelit turk, shikoni çka i thotë

albswiss.com
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!