fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

Elita ka dalur me veturë, palltoja e saj mori tërë vëmendjen

Elita Rudi është moderatorja tejet e përfolur kosovare.

Ajo është shumë e komentuar sidomos për jetën e saj private, shkruan ORAinfo.

Elita është bërë nënë për herë të parë, e pas lindjes duket se e ka marrë veten dhe po shfaqet gjithnjë e më tërheqëse.

Së fundi ajo ka publikuar një foto ku shihet në veturë e veshur me një pallto të bukur./ORAinfo/

Të ngjajshme

Ariana sikur të mos linde, gëzoj forma të mira trupore

albswiss.com

Vajza e Remzie Osmanit shfaqet për herë të parë në krahë me mbesën e vogël, ky detaj bie në sy

albswiss.com

Ermali ka dalë me gruan, Ariana rrëmbën gjithë vëmendjen

albswiss.com

Ariana bën ëndrrën e saj realitet, jep lajmin e madh për ndjekësit

albswiss.com

Blero po ‘shkrihet’ pas Afronës, shikoni çka bën për të

albswiss.com

Pas akuzave flet Ermal Fejzullahu: Nuk i keqpërdora veshjet kombëtare

admin
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!