fbpx
Alb'swiss TV
Muzikë Rinore Showbiz

‘Sheherzadja’ bëhet nënë për herë të dytë

Berguzar Korel është një aktore shumë e suksesshme turke.

Me rolet e saj arriti të jetë tejet e pëlqyer si në publikun turk ashtu edhe në atë të huaj, përcjell ORAinfo.

Në publikun shqiptar ajo u bë e njohur me rolin e ‘Sheherzades’ në serialin ‘1001 net’.

Ajo është e martuar me aktorin e njohur Halit Ergenc.

Sot, ata janë bërë prindër për herë të dytë dhe djalin e tyre e kanë pagëzuar me emrin ‘Han’./ORAinfo/

Të ngjajshme

Po bëhet nënë për herë të dytë, “Sheherzadja” publikoi pamje të bukura nga “Babyshower”

albswiss.com

U shua me të bijën në aks ident ajror, kjo është letra prekëse e Koby Bryant që i mallëngjeu të gjithë

albswiss.com

Egzona vishet plot stil për në punë, por me këtë veprim ‘habiti’ të gjithë

albswiss.com

Martohet Kresha, nusja e tij si një princesh me vello të bardhë, ja pamjet nga dasma

albswiss.com

S’e keni pritur nga Fifi, zbulon më shumë se ç’duhet me këtë veshje

albswiss.com

Parashikimi i motit për nesër e pasnesër

news
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!