fbpx
Alb'swiss TV
Showbiz

Mustafa shpreh ngushëllime për humbjen e Leze Qenes, këto janë fjalët e tij

mustafa-shpreh-ngushellime-per-humbjen-e-leze-qenes,-keto-jane-fjalet-e-tij

Isa Mustafa ka shprehur ngushëllime për humbjen e aktores, Leze Qena.

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, i është bashkuar ngushëllimeve të shumta që morën sot familjarët, artdashësit dhe e gjithë Kosova, pas humbjes së aktores Leze Qena.

Aktorja Leze Qena njihej nga publiku si një personazh tejet i dashur dhe që ishte pjesë e shumë projekteve prej shumë viteve.

Ky është postimi i plotë i Isa Mustafës, ku shpreh ngushëllime për humbjen e aktores:

Kosova dhe bota artistike shqiptare sot humbi ikonën e kulturës sonë, aktoren Leze Qena.

Një grua e mrekullueshme, simbol i emancipimit tonë. Lezja ishte përherë në shtëpitë tona, në familjet tona.

Lezja do te mbetet e kujtuar dhe e respektuar përherë.

Të ngjajshme

Në prag të Vitit të Ri, Egzona dhe Albatriti sjellin foton më të ëmbël familjare

albswiss.com

‘Kush ka vajza botën ka’, Shyhretja e rrethuar nga vajzat e saj

admin

Ajsbergu që po lundronte në bregdetin argjentinas, u rrotullua dhe shfaqi pjesën e poshtme

admin

Biona ‘sfidon’ të gjitha, shfaqet në top-formë në imazhin e fundit

albswiss.com

Vajza nuk do të ndahen nga nëna, do të ‘shpërtheni’ në lot me Lulen dhe vajzën e saj

albswiss.com

Marina vishet e rregullohet më bukur se kurrë, i menjëhershëm reagimi i Getit

albswiss.com
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!