fbpx
Alb'swiss TV
Showbiz

Nora feston ditëlindjen sot, ja sa vite mbushi

nora-feston-ditelindjen-sot,-ja-sa-vite-mbushi

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Nora Istrefi sot feston ditëlindjen.

Ndonëse duket si 20-vjeçare, Nora sot feston ditëlindjen e 34, përcjell ORAinfo.

Në këtë ditë kaq të rëndësishme, ajo mori urime të shumta nga familjarë, miq e fansa.

E situata në Kosovë pas përhapjes së koronavirusit, duket se e ka detyruar Norën të festojë në shtëpi./ORAinfo/

Të ngjajshme

Tom DeLonge ndahet nga gruaja pas 18 vjetësh

albswiss.com

E pyesin pse nuk flet me Remzie Osmanin, Shyhretja befason me përgjigjen

albswiss.com

Lulja e Medës kaq bukur duken me dimi e jelek

albswiss.com

Yllka në prag të lindjes, në këtë gjendje ka përfunduar ajo sonte

albswiss.com

Arianës nuk i rrihet në Kosovë, pas kthimit nga Maldivet tani shkon në vendin e preferuar të kosovarëve

albswiss.com

Teuta shumë e zonja në kuzhinë, shikoni kiflet që ka gatuar sonte për burrin dhe vajzat

albswiss.com
Loading...
Loading...
%d bloggers like this: