fbpx
Alb'swiss TV
Showbiz

E izoluar në shtëpi, Edona përgatit këtë ëmbëlsirë tradicionale për familjen

e-izoluar-ne-shtepi,-edona-pergatit-kete-embelsire-tradicionale-per-familjen

Edona Llalloshi është këngëtarja shumë njohur kosovare.

Krahas karrierës si këngëtare, ajo është shumë e përfolur edhe për jetën private, përcjell ORAinfo.

Pas përhapjes së koronavirusit në Kosovë edhe familja e Edonës janë izoluar në shtëpi për të parandaluar infektimin.

E ajo këtë kohë të izolimit në shtëpi po e shfrytëzon për të gatuar ushqime për famijen, sot ajo ka përgatitur ëmbëlsirën tradicionale që përgatitet me qumësh, oriz dhe sheqer./ORAinfo/

Të ngjajshme

Blerona del me veshje sportive, por ky detaj mori gjithë vëmendjen

albswiss.com

Koronavirusi, çifti i njohur detyrohen ta anulojnë dasmën

albswiss.com

Pytet a është shtatzënë, Afrona befason me përgjigjën

albswiss.com

Kunata e Motrave Mustafa bën gjestin që duhet duartrokitur

albswiss.com

SHOWBIZ: DANI DHE LABI NË DUET PËR HERË TË PARË SË BASHKU

admin

Kim Kardashian tregon cili prej fëmijëve është kopje e Kanye West

albswiss.com
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!