fbpx
Alb'swiss TV
morena-lajmerohet-nga-stambolli,-ben-kete-veprim-ne-nderim-te-leze-qenes
Showbiz

Morena lajmërohet nga Stambolli, bën këtë veprim në nderim të Leze Qenës

Loading...

Morena Taraku është këngëtarja dhe modelja e mirënjohur kosovare.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj tejet luksoze, shkruan ORAinfo.

Morena nuk heziton që jetën e saj ta ekspozojë në rrjete sociale, ku edhe posedon me mijëra ndjekës.

Sonte ajo është lajmëruar nga Stambolli, ku ka ndezur një qiri në nderim të aktores së madhe, Leze Qena.

“Edhe nga Stambolli të dërgojmë shumë dashuri, pusho e qetë”- ka shkruar Morena në postimin e saj./ORAinfo/

Loading...

Të ngjajshme

Egzona del me vjehrrën, vishen me komplete si dy zoja

albswiss.com

Një baba si Graniti, kaq mirë kujdeset për vajzën e tij

albswiss.com

Genta e dashuruar ‘kokë e këmbë’, kështu i thur vargje dashurie të dashurit turk

albswiss.com