fbpx
Alb'swiss TV
Lajme

Parashikimi i motit për sot

parashikimi-i-motit-per-sot

Parashikimi i motit për sot.

Sot parashihet mot i vranët dhe me intervale të shkurta me diell, ndërsa temperaturat do të shënojnë rritje të lehta.

Vranësirat vende-vende mund të sjellin riga shiu.

Temperaturat parashihen të lëvizin ndërmjet -3 deri -1 gradë celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 1-5 gradë celsius.

Do të fryjë erë kryesisht nga verilindja e lehtë deri mesatare.

Të ngjajshme

Bashkësia Islame respekton masat kundër koronavirusit

albswiss.com

Osmani flet për dialogun me Serbisë: Kuvendi do ta mbikëqyrë rreptë procesin e dialogut

albswiss.com

Ramush Haradinaj: Edi Ramës ia prisha planin serbomadh- ka një porosi edhe për Albin kurtin

albswiss.com

Deputeti Bajqinovci uron besimtarët myslianë për muajin e shenjtë të Ramazanit

albswiss.com

Kuvendi nis hetimet për skandalin e përkthyeses

albswiss.com

Pacolli: Vënia në diskutim e shtetësisë bllokoi njohjet për Kosovën

admin
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!