fbpx
Alb'swiss TV
osmani-paralajmeron-padi-ndaj-haraqise,-pasi-ky-i-fundit-i-tha-se-e-shkolloi-thaci
Lajme

Osmani paralajmëron padi ndaj Haraqisë, pasi ky i fundit i tha se e shkolloi Thaçi

Loading...

Vjosa Osmani ka paralajmëruar padi ndaj Astrit Haraqisë.

Osmani e LDK’së i është përgjigjur Astrit Haraqisë pasi ky i fundit tha sonte në Debat Plus se Osmani është shkolluar nga presidenti Hashim Thaçi.

Osmani ka paralajmëruar se do ta padisë Haraqinë dhe se bursën e kishte fituar nga Amerika, e jo nga Thaçi.

‘’Do të paditesh me këtë që ke deklaruar. Bursa ime është nga Amerika. Asnjë cent nuk e kam marrë prej Hashim Thaçit’’, thuhet në mesazhin e Osmanit

Loading...

Të ngjajshme

Zbulohen detaje tronditëse për policën që vrau katër anëtarët e familjes

albswiss.com

Kjo është gjendja e infermieres kosovare të infektuar me koronavirus

albswiss.com

Apostolova për vizat: Kosova i ka plotësuar kushtet, tani varet nga shtetet e BE-së

albswiss.com