fbpx
Alb'swiss TV
Teknologji

Facebook, Instagram dhe WhatsApp po përballen me një problem , nuk po shfaqen fotografitë

facebook,-instagram-dhe-whatsapp-po-perballen-me-nje-problem-,-nuk-po-shfaqen-fotografite

Facebook, Instagram dhe WhatsApp po përballen me një problem.

Përdoruesit raportojnë se postimet ose fotografitë specifike nuk po shfaqen, por ato mund të ngarkohen.

Probleme të tilla po raportohen nga përdoruesit në të gjithë botën.

Problemet po ndodhin në të njëjtën edhe në ËhatsApp.

Edhe përdoruesit e Instagram’it gjithashtu raportojnë se kanë probleme, me fotot që po dështojnë të shfaqen.

Të ngjajshme

Kështu do të duket Facebook me dizajnin e ri

admin

Telefoni i parë me 10 giga RAM pritet të del në treg

admin

Facebook, tani i gatshëm edhe për video komunikim

admin

Kjo veturë elektrike zëvendëso ato tradicionale

albswiss.com

NASA nis një helikopter në Mars më 2020

admin

Kështu duket Golf R i ri më i fuqishëm ndonjëherë

albswiss.com
error: Content is protected !!