fbpx
Alb'swiss TV
Lajme

Noari, vogëlushi nga Ferizaji vuan nga një sëmundje e rëndë, ka nevojë për ndihmën tuaj

noari,-vogelushi-nga-ferizaji-vuan-nga-nje-semundje-e-rende,-ka-nevoje-per-ndihmen-tuaj

Vogëlushi nga Ferizaji ka nevojë për ndihmën tuaj.

Noar Mehmeti i lindur më 10 shkurt 2020, në Ferizaj, vuan nga një sëmundje e rëndë për të cilën, shërim mund të gjej vetëm jashtë shtetit.

Noari 1 muaj e gjysmë, është në mëshirën e nevojtarëve, ndërsa shuma për shërimin e tij kushton 39 mijë e 405 euro.
Njoftimin e ka bërë babai i Noarit, Kemajl Mehmeti.

Numri i xhirollogarisë: XK051940510067321128Numri i telefonit i babait të Noar (Kemajl) Mehmeti: 044 279 672

Të ngjajshme

“Vetëm pse ua nxori dallaverët, pushtetarët që e kanë mizën pas veshit u quan në këmbë”

admin

Rama komenton deklaratën e Abazit për shembjen e Teatrit Kombëtar në Tiranë

albswiss.com

Kryeministri nesër takohet me këshilltarët e Merkelit dhe Macronit

albswiss.com

Publikohet bilanci i fundit për COVID-19 për secilën komunë

albswiss.com

Mitrovicë: Polici derisa ishte duke vrapuar takon dy persona, ja çfarë gjen tek ata

albswiss.com

Në 2014-tën Kurti kishte thënë se shumica krijon qeverinë, Konjufca komenton këtë deklaratë të tij

albswiss.com
error: Content is protected !!