fbpx
Alb'swiss TV
Showbiz

Sonte mund të jetë nata e fundit e Robertit në karantinë, kjo është lutja e tij

sonte-mund-te-jete-nata-e-fundit-e-robertit-ne-karantine,-kjo-eshte-lutja-e-tij

Koronavirusi është përhapur në shumë vende të botës, edhe në Kosovë.

Disa persona që janë kthyer nga jashtë në Kosovë, janë karantinuar, shkruan ORAinfo.

Njëri ndër ta është edhe këngëtari i njohur, Robert Berisha, i cili po qëndron në konvikt të studentëve.

E nesër pritet që t’i bëhet testi, e të kuptohet nëse do të rezultojë negativ apo pozitiv në koronavirus.

Ai këtë e ka treguar vet përmes një postimi, në të cilin në mënyrë qesharake është lutur për rezultat negativ.

“Nesër testin, ishalla negativ se kshtu boll pozitiv jom”- ka shkruar Roberti në postimin e tij./ORAinfo/

Të ngjajshme

Teuta Selimi me këtë thënje merr gjithë vëmendjen

albswiss.com

Burri i Teutës përgatit fli me saç, shikoni reagimin e Teutës

news

Brenda festës madhështore të ditëlindjes së Ariana Fejzullahut

albswiss.com

Alergjia dhe shtatzënia

admin

Pajtesa ‘harron’ dimrin dhe të ftohtit, shtatzënë, shfaqet me fustan tejet të shkurtër

albswiss.com

Xhensila e Besi zbukurohen për të dalë, për ku janë nisur kështu

albswiss.com
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!