fbpx
Alb'swiss TV
Showbiz

Egzona nuk po e duron karantinën, shikoni ku ka shkuar

egzona-nuk-po-e-duron-karantinen,-shikoni-ku-ka-shkuar

Egzona Muqiqi u bë e njohur për publikun si bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqit.

Ajo është përherë e folur sidomos për paraqitjet plot stil, përcjell ORAinfo.

Egzona po qëndron e izoluar në shtëpi pas përhapjes së koronavirusit e gjatë kësaj kohe nuk mungon me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku tregon se nuk po e duron karantinën dhe sot ka dalë për shëtitje me binjakët./ORAinfo/

Të ngjajshme

Anxhelina Hadërgjonaj publikon video nga shtrati, shfaqet e zh veshur

admin

Heidi merr mbiemrin e burrit

albswiss.com

Djali i saj i bën 11 vjet, me këto fjalë e uron Ariana

albswiss.com

Remzia e Shyhretja prishin raportet e tyre? Ky detaj zbulon shumë

albswiss.com

Nusja e Medës ia ‘huq’ keq me grimin, shikoni si po duket

albswiss.com

Pas tërmetit në Shqipëri, Remzie dhe Nexhat Osmani bëjnë gjestin e madh

albswiss.com
error: Content is protected !!