fbpx
Alb'swiss TV
Showbiz

Mozzikut i shpëton babai nga sulmi në zemër, vjen me një mesazh emocioniues

mozzikut-i-shpeton-babai-nga-sulmi-ne-zemer,-vjen-me-nje-mesazh-emocioniues

I shpëton babai nga sulmi në zemër, Mozzik vjen me një mesazh emocioniues.

Së fundmi reperët e njohur shqiptar vëllezërit Mozzik dhe Getionjo janë përballur me një situate mjaft të vështirë.

Babai i tyre, Gazmendi, ka pësuar infarkt në zemër, por që me ndihmën e shprejt të mjekëve, ka arritur të shpëtoj mire, shkruan Indeksonline.

Gramozi, apo siq njihet si Mozziku, ka shfrytëzuar llogarinë e tij në Facebook, për të bërë një falenderim të Zotin dhe mjekët që u kujdesën për shëndetin e babait të tij.

“E vetëm ti Zot je ai që bën mbrekullira,e që ti vendos se do a rrimë ende, a po do e lëmë këtë botë.Falë Zotit dhe mjekëve me intervenim të shpejtë e shpëtuam Babën Gazmend ,nga infarktet në zemër.Kjo qenka jeta po të çuditka!Të Dua Bacalok. Faleminderit Zot!Faleminderit Mjekëve!”, ka shkruar Mozzik përkrah fotografisë që ka publikuar.

Të ngjajshme

Rami Malek i vetëm rrugëve të New York-ut (FOTO)

albswiss.com

Nora provokuese edhe në veshje të skijimit, Roberti do të ‘shkrihet’

albswiss.com

Shyhretja del me burrin në qytet, veshjet e tyre morën gjithë vëmendjen

albswiss.com

Ariana shkon në vendin më të bukur të Turqisë, veshja e saj mori gjithë vëmendjen

albswiss.com

Çka po ndodh me ‘Zeynepin’, kjo gjendje e saj çuditi fansat

albswiss.com

Ndërron jetë në moshën 64-vjeçare muzikanti i njohur

albswiss.com
error: Content is protected !!