fbpx
Alb'swiss TV
Lajme

Tre policë në veri të Kosovës të prekur me koronavirus

tre-police-ne-veri-te-kosoves-te-prekur-me-koronavirus

Tre pjesëtarë policorë në veri të Mitrovicës janë prekur me koronavirus

Mësohet se dy policë në Zveqan dhe një tjetër në stacionin policor në veri të Mitrovicës janë infekruar me koronavirus.

Deri më tani, në Kosovë numri i të prekurve me koronavirus ka shkuar në 145 persona, përfshirë edhe dy policë të Kosovës dhe një ushtar.

Ndërsa 23 pacientë në Kosovë janë shëruar nga covid-19 ndërsa kanë vdekur 3 persona.

Të ngjajshme

11-vjeçarja vdiq pasi ra në bunar, flasin familjarët e saj

albswiss.com

Reagon Agim Bahtiri, thotë se do ta mbyll vet qendrën tregtare edhe nëse prangoset

albswiss.com

Minishengeni Ballkanik po konsiderohet i dëmshëm për Kosovën

albswiss.com

Arrijnë në Prishtinë dërgesa e tretë e UNICEF-it

albswiss.com

Nis sot rivlerësimi i banesave, rruga që duhet të ndiqni për të perfituar 14/01/2020 16 0

albswiss.com

Kosovarët në Gjermani, e gjermanët ia kanë mësyrë këtij vendi për të jetuar e punuar

albswiss.com
error: Content is protected !!