fbpx
Alb'swiss TV
Showbiz

Vendi po përballet me koronavirusin, Gold Ag bën gjestin e madh

vendi-po-perballet-me-koronavirusin,-gold-ag-ben-gjestin-e-madh

Arian Agushi i njohur me emrin artistik Gold Ag, është një nga reperët më të njohur kosovar.

Ai është i njohur për këngët e tij me temë fetare ose atdhetare, shkruan ORAinfo.

Goldi është shumë aktiv edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Pasi vendi po përballet me përhapjen e koronavirusit, Gold Ag ka publikuar një mijë kopje me fjalëkryqe për t’ia dhuruar mjekëve, policëve dhe ushtarëve për t’i argëtuar sadopak në këtë kohë pandemie./ORAinfo/

Të ngjajshme

Learta publikon foto nga shtëpia e saj luksoze, kaq bukur e ka rregulluar për festa

albswiss.com

Marina Vjollca shfaqet seksi me bluzë të zbërthyer

admin

U nda nga reperi, por Kejsi sapo bëri një gjest të papritur për nënën e Stresit

albswiss.com

Harrojeni Rejanin në serial, lë ‘gojëhapur’ me pamjen në realitet

albswiss.com

Fansat i shkruajnë komente për Adrolen ish burrit të saj, ajo i publikon në Intagram

albswiss.com

Njihuni me ish- burrin e Albërije Hadërgjonajt: Qëndroi prapa grilave për 7 vite

albswiss.com
error: Content is protected !!