fbpx
Alb'swiss TV
Showbiz

Medina tregon se cilën kunatë e do më së shumti!

medina-tregon-se-cilen-kunate-e-do-me-se-shumti!

Motrat Mustafa janë këngëtaret shumë të pëlqyera të muzikës popullore shqiptare.

Ato u bënë të njohura që nga fillimi dhe këngët e tyre u bënë vetëm hite, shkruan ORAinfo.

Ato janë shumë të përfolura sidomos për jetën e tyre private e të cilën nuk po hezitojnë ta ekspozojnë në rrjete sociale.

Sonte ajo ka bërë ‘repost’ një postim të kunatës së vogël, Lules.

A thua kjo është kunata që Medina e do më së shumti!?/ORAinfo/

Të ngjajshme

Teuta bën darkën për familjen, shikoni çka ka përgatitur

albswiss.com

Pas dobësimit, tani Blerona bën ndryshim të madh në fytyrën e saj

albswiss.com

Një grua kaq e zonja si Ariana, shikoni çka ka përgatitur sot për drekë

albswiss.com

Elita publikon foto të nxehta nga dhoma e gjumit, barku i saj mori vëmendjen

albswiss.com

E grimuar dhe rregulluar bukur, kaq joshëse po duket sot Arta Bajrami

albswiss.com

Dafina nuk i ndahet luksit, ja ku ka shkuar tani

albswiss.com
error: Content is protected !!