fbpx
Alb'swiss TV
Showbiz

Më e bukur dhe më me stil se asnjëherë më parë, Arbenita ‘ҫmend’ me pamjen e fundit

me-e-bukur-dhe-me-me-stil-se-asnjehere-me-pare,-arbenita-‘ҫmend’-me-pamjen-e-fundit

Arbenita Ismajli është një ndër modelet më të dashura kosovare.

Ajo u bë shumë e njohur pas lidhjes me reperin e njohur, Feron, shkruan ORAinfo.

Arbenita është një femër shumë e bukur dhe atraktive.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në foton e fundit ajo është shfaqur e veshur me shumë stil dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Të ngjajshme

Kështu e ndezën në Bruksel atmosferën Gold AG dhe Shyhrete Behluli

albswiss.com

Tayna shfaqet provokeuse nga Zvicëra, ky detaj bie në sy

albswiss.com

Borë e acar i madh, Egzona befason me veshjen që ka bërë për vete e vajzat

albswiss.com

Nora do t’i bie pishman, Roberti “çmend” vajzat me foton e fundit

albswiss.com

Dua Lipa pozon për revistën Elle

admin

Festë në familjen e Milot Llalloshit

albswiss.com
error: Content is protected !!