fbpx
Alb'swiss TV
Lajme

Berisha: Kam dilema rreth shëndetit psikik të Kurtit

berisha:-kam-dilema-rreth-shendetit-psikik-te-kurtit

Berisha ka thënë se nuk është psikolog, por se ka dilema rreth shëndetit psikik të Kurtit.

Sipas ish deputetit të Nismas Social Demokrate, Zafir Berisha, Kryeministri në detyrë, Albin Kurti ka nevojë për trajtim psikologjik.

“Kurti e ka tepruar dhe kam dilema për shëndetin psikik të tij. Veprimet, gjestet e tij vënë në dyshim, ose ose nuk e kemi lexuar mirë Albinin. Po llogaris që ai njeri a është i vetëdijshëm për sjelljet, veprimet dhe deklarata e tij me të cilat po dëmton shoqërinë kosovare”, është shprehur Berisha.

“Kam të drejtë të kem mendimin tim. Telenovelat e tij me mimika nëpër konferenca, serialet që jep për të ushqyer militantizmin e tij politik më bën të dyshoj. S’jam psikolog. Kam dilema rreth shëndetit psikik të Kurtit”, ka thënë Berisha në Speciale.

Berisha është shprehur se Kurti qëndron në krye të listës për trajtim psikologjik.

“Shumë politikanë kanë nevojë për trajtim psikologjik dhe ai është në toplistë që duhet të trajtohet. Asnjë deklaratë e tij nuk përkon me realitetin në Kosovë”.

Të ngjajshme

75 raste të reja me koronavirus dhe 38 të shëruar në Kosovë

albswiss.com

Ministri Abdixhiku: Tani është koha të jemi afër atyre në nevojë

albswiss.com

Rëndohet situata me koronavirus në Kosovë, ky është numri i rasteve aktive

albswiss.com

Policia e konfirmon: Vetura 250 mijëshe e Morena Tarakut e vjedhur (Video)

albswiss.com

Albin Kurti thotë se këshilltarët e sygjeruan të shkojë në takim te Hashim Thaçi

albswiss.com

Shtatori afati për arritjen e marrëveshjes Kosovë-Serbi? Përjigjet zyra e Grenellit

albswiss.com
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!