fbpx
Alb'swiss TV
Showbiz

Agnesa Vuthaj vishet me fustan të gjatë, kaq bukur po i rri

agnesa-vuthaj-vishet-me-fustan-te-gjate,-kaq-bukur-po-i-rri

Agnesa Vuthaj është modelja më e njohur kosovare.

Ajo është tash e disa vite një prej më të pëlqyerave nga publiku, shkruan ORAinfo.

Agnesën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Në foton e fundit ajo është shfaqur e veshur me një fustan të gjatë dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Të ngjajshme

Blero dhe Afrona nisin muajin e mjaltit në hotelin ku nata kushton 1 mijë euro

albswiss.com

Big Mama shkëlqen në këtë fustan të ngushtë, kaq tërheqëse po duket

albswiss.com

U “zhduk” nga politika, ja me çfarë po merret Teuta

albswiss.com

Mozzik dhe Loredana për herë të parë flasin pas lindjes së vajzës

admin

Dafina nuk e fsheh më publikon foto intime me të dashurin

albswiss.com

Hajnat thyejn shtëpinë e kënëtares së njohur, vjedhin bizhuteri në vlerë 300 mijë euro

albswiss.com
error: Content is protected !!