fbpx
Alb'swiss TV
Kosovë Lajme

Halil Kastrati gjatë Ramazanit ka dhuruar 100 shtëpi dhe banesa (VIDEO)

Vetëm gjatë muajit të shenjtë të Ramazanit dhuroi 100 palë çelësa të shtëpive e banesave.

Ndërsa çdo natë ndanë nga 1 mijë shujta për iftar të varfërve në shumicën e qyteteve të Kosovës, njofton Klan Kosova.

Halil Kastratit tha në emisionin Ora e Pasdites se gjithë këtë bamirësi i bënë vetëm për një arsye – për Zotin.

Kronikë nga Qëndresa Tërshana.

Të ngjajshme

UÇK-ja kështu festonte Bajramin e vitit 1999

albswiss.com

Komuna e Vitisë përfituese e projektit të trajnimit për vetë-punësim

admin

IKSHP me njoftimin e fundit për gjendjen e koronavirusit në Kosovë

albswiss.com

Komuna e Prishtinës: Sot lini hapur të gjitha garazhet dhe dyert e podrumeve

albswiss.com

Rikthehet shiu, rikthehen edhe përmbytjet në këtë qytet Shqiptar (VIDEO)

albswiss.com

Avokati i Popullit flet për masat e reja të Ministrisë së Shëndetësisë

albswiss.com
error: Content is protected !!