fbpx
Alb'swiss TV
Lajme

Prizren: 12 policë të infektuar me koronavirus

prizren:-12-police-te-infektuar-me-koronavirus

12 policë të infektuar me koronavirus në Prizren.

Dymbëdhjetë zyrtarë të Policisë së Kosovës për rajonin e Prizrenit janë infektuar me koronavirus.

Këtë e ka konfirmuar Zyrtari për informim i Policisë së Kosovës për rajonin e Prizrenit, Shaban Osmanollaj.

Ai tregoi që sot në këtë rajon, janë testuar 20 zyrtarë policorë dhe vetëm 12 prej tyre kanë rezultuar pozitivë.
Të tjerët sipas Osmanollajt të gjithë kanë rezultuar negativë.

Të ngjajshme

Pasaportat e para të Republikës Çame

admin

SHBA-ja dhe BE-ja, me plan sekret për shkëmbim territorial Kosovë-Serbi, Gjermania kundër (Dokument)

admin

36 të prekur me koronavirus po trajtohen në Infektivë, 2 në gjendje më të rëndë

albswiss.com

Kaos ne STADIUMIN E DURRËSIT ndodh edhe ky veprim i ulët

news

Mbajtën veç një seancë, 200 mijë euro jepen për deputetë këtë muaj

albswiss.com

Presidenti Thaçi: Në prag të pranverës, koha e krasitjes së pipave të tepërt

albswiss.com
error: Content is protected !!