fbpx
Alb'swiss TV
Showbiz

E ka dobësuar apo shëndoshur, ja ҫfarë i ka bërë karantina Fifit

e-ka-dobesuar-apo-shendoshur,-ja-ҫfare-i-ka-bere-karantina-fifit

Filloreta Raçi është një këngëtare tejet e dashur për publikun.

Ndonëse në moshë të re Fifi u bë një kantautore shumë e suksesshme, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë e përfolur sidomos në këtë kohën e fundit kur iu nënshtrua një diete që e bëri të humb shumë kilogramë.

Fifi është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Edhe karantina duket se i ka ndikuar pozitivisht dhe po duket në formë të mirë./ORAinfo/

Të ngjajshme

Shyhrete Behluli e pikëlluar nga vdekja e Nexhmije Pagarushws: Një jetë ja fale këngës

albswiss.com

Historia prekëse e Luana Vjollcas, është rritur pa baba

albswiss.com

Burri i bën një befasi të madhe Adelinës, shikoni reagimin e saj

albswiss.com

Remzija një zonjë e rëndë, me këtë veshje ‘sfidon’ edhe vajzat e reja

albswiss.com

Genta dhe i dashuri turk ndajnë foto nga shtrati

albswiss.com

Violeta nuk po e përballon humbjen e Nexhmije Pagarushës, shikoni veprimin e saj

albswiss.com
error: Content is protected !!