fbpx
Alb'swiss TV
Showbiz

Marina vishet sërish në ‘vello’, lë pa fjalë me pamjen

marina-vishet-serish-ne-‘vello’,-le-pa-fjale-me-pamjen

Marina Vjollca është padyshim një prej moderatoreve më të pëlqyera dhe të komentuara shqiptare.

Ajo është shumë e pëlqyer sidomos me paraqitjet e saj përherë tërheqëse, përcjell ORAinfo.

Marinën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Së fundi, ajo ka postuar disa imazhe ku shfaqet e veshur me një fustan që ngjason me vello.

E me këtë pamje Marina duket se i ka lënë pa fjalë ndjekësit./ORAinfo/

Të ngjajshme

Harrojeni Xhenkun në serial, ju lë gojëhapur me pamjen në realitet

albswiss.com

E njihni vajzën e këngës “Tik Tok”, por ja si duket ajo në jetën e përditshme

albswiss.com

Djali i Danit befason me këtë veprim, gruaja e tij do të bëhet ‘xheloze’

albswiss.com

Duda Balje na prezanton me çikën e saj, ajo është një bukuroshe e vërtetë

albswiss.com

Efektet e dëmshme anësore që i kanë pilulat e gjumit

admin

Roberti në karantinë, publikon fotografinë e femrën qe po i mungon

albswiss.com
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!