fbpx
Alb'swiss TV
Showbiz

Me kaçurrela dhe tepër sipmatik, kaq shumë është rritur djali i ‘Kemalit’

me-kacurrela-dhe-teper-sipmatik,-kaq-shume-eshte-rritur-djali-i-‘kemalit’

Aktori i njohur turk, Burak Ozçivit dhe bashkëshortja e tij, e cila po ashtu është aktore, Fahriye Evcen vitin e kaluar janë bërë prindër për herë të parë.

Dashuria e tyre u bekua me një djalë të cilin e kanë pagëzuar me emrin, Karan.

Aktorja është ajo e cila vazhdimisht në rrjtet sociale për fansat e saj publikon fotografi të vogëlushit, shkruan rtv21.

Së fundmi, ajo ka publikuar disa imazhe në të cilat shihet se si po argëtohet me djalin, i cili duket se është rritur shumë.

Të ngjajshme

Almeda pas tragjedisë në Shqipëri: Tërmeti shkundi zemrat tona

albswiss.com

Genta shfaqet e lumtur pranë të dashurit turk, por ky detaj ‘rrëmbeu’ gjithë vëmendjen

albswiss.com

Genta e dashuruar ‘kokë e këmbë’, kështu i thur vargje dashurie të dashurit turk

albswiss.com

Sot u bë hallë, vajza e Remzies emocionoi të gjithë me dedikimin për mbesën e saj

albswiss.com

A e keni ditur, kaq e bukur është motra e Leonora Jakupit

albswiss.com

Provokon rëndë e dashura e Feros, publikon foto e zhv, eshur

admin
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!