fbpx
Alb'swiss TV
Showbiz

Nuk do t’iu besoni syve, shikoni ҫfarë ka ndodhur me fytyrën e Adelina Tahirit

nuk-do-t’iu-besoni-syve,-shikoni-ҫfare-ka-ndodhur-me-fytyren-e-adelina-tahirit

Adelina Tahiri është këngëtare shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, shkruan ORAinfo.

Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo ka treguar se i ka bërë një trajtim fytyrës dhe po duket shumë e relaksuar./ORAinfo/

Të ngjajshme

Xhensila vishet në fustan të ngushtë e të shkurtë, do ta ‘shkrijë’ Besin me pamjen

albswiss.com

Dua Lipa i përgjigjet kritikës “pse po u ndihmon sirianëve e jo Kosovës”

admin

Kunata e Egzonës një super-femër, provokon rëndë me pamjen e fundit

albswiss.com

Si dy pëllumba të dashuruar, Shkurta publikon foton më të bukur me bashkëshortin

albswiss.com

Afrona vishet sërish me fustan të bardhë, ky detaj mori gjithë vëmendjen

albswiss.com

Motra e Labit ka dalur sonte, fustani i saj mori tërë vëmendjen

albswiss.com
error: Content is protected !!