fbpx
Alb'swiss TV
Showbiz

Pas kaq kohësh të ndarë, Mozziku më në fund takohet me vajzën, publikon fotot më të bukura

pas-kaq-kohesh-te-ndare,-mozziku-me-ne-fund-takohet-me-vajzen,-publikon-fotot-me-te-bukura

Loredana Zefi është reperja e njohur kosovare, e cila po bën ‘bujë’ me këngët e saj.

Ajo u bë shumë e pëlqyer dhe e komentuar sidomos pas lidhjes me këngëtarin e mirënjohur, Mozzik, shkruan ORAinfo.

Pas ndarjes, që të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sonte përmes disa fotografive shumë të bukura, Mozziku njoftoi se është bashkuar me vajzën e tij./ORAinfo/

Të ngjajshme

Shkurte Fejza shkon në fshatin Mushtisht, oborri i shtëpisë së saj merr vëmendjen

albswiss.com

Po bëhet nënë për herë të dytë, “Sheherzadja” publikoi pamje të bukura nga “Babyshower”

albswiss.com

Ciljeta mbulohet për Ramazan, kështu e nis syfyrin e parë

albswiss.com

Learta nga karantina e publikon në këtë gjendje Shyhrete Behlulin

albswiss.com

Martohet DJ Tiësto (FOTO)

albswiss.com

Bebe Rexha viziton Shqipërinë pas tërmetit, mezi mban lotët

albswiss.com
error: Content is protected !!