fbpx
Alb'swiss TV
Lajme

Plagoset një person në Podujevë, policia jep detaje

plagoset-nje-person-ne-podujeve,-policia-jep-detaje

Të shtëna me armë – plagoset një person në Podujevë.

Një person është plagosur pasditën e sotme në Podujevë.

I njëjti është duke marrë trajtim mjekësor pas plagëve të marra, njofton Klan Kosova

Rastin për klankosova e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë për rajonin e Prishtinës, Daut Hoxha

“Më 23.05.2020 në orën 16:16 kemi pranu një informatë se një person është i plagosur në Rrugën “Ali Ajeti” në Podujevë. Njësitet policore iu kanë përgjigjur rastit dhe janë duke zhvilluar hetime për rastin”.

“Një person është dërguar për trajtim mjekësor dhe për gjëndjen e tij mund të iu referoheni autoriteteve shëndetsore” deklaroi Hoxha.

Të ngjajshme

Çitaku vazhdon punën në Uashington, nënshkruan heqjen e vizave për diplomatët kosovarë nga ky shtet

albswiss.com

Varroset Shqipdon Aliu (VIDEO)

albswiss.com

Ky është parashikimi i motit për këtë jave

albswiss.com

Thaçi pas takimit në Bruskel: Kosova ka kryer obligimet për vizat, KE të marrë vendimin politik

albswiss.com

Deputeti Rudi thotë se së shpejti do ta takojë Kryeministrin, do t’ia kërkojë këtë gjë

albswiss.com

Kosnett ka një porosi për politikanët e Kosovës: Përqendrohuni te faktet, jo te fyerjet.

albswiss.com
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!