fbpx
Alb'swiss TV
Showbiz

‘Po ta boj hallall’- këngë e re nga Engjëllusha Salihu dhe Afrim Muqiqi

‘po-ta-boj-hallall’-kenge-e-re-nga-engjellusha-salihu-dhe-afrim-muqiqi

Engjëllusha Salihu dhe Afrim Muqiqi janë dy këngëtarët shumë të pëlqyer të muzikës popullore.

Ata së fundi kanë publikuar këngën e re të quajtu ‘Po ta boj hallall’, përcjell ORAinfo.

E kjo këngë duket se është mirëpritu nga fansat e tyre.

Kjo këngë është i pari duet për Egjin dhe Afrim Muqiqin./ORAinfo/

Të ngjajshme

Tayna rrëmben vëmendje me pozat e fundit, shikojeni si duket

admin

“Selinit” pas vdekjes së nënës po i ndodh një mrekulli

albswiss.com

Elita ua pren flokët Gjikos dhe djalit, shikoni si janë bërë ata

albswiss.com

U kap “mat” duke u puthur me një mashkull tjetër, vjen reagimi i Arbenitës: E dua Feron

albswiss.com

Learta ndryshon look-un, kaq bukur po duket me flokë të zeza

albswiss.com

Adrola Dushi duket mahnitëse në imazhin bardhë e zi

admin
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!