fbpx
Alb'swiss TV
Showbiz

Testohet për koronavirus “Llapjani” i “O sa mirë”

testohet-per-koronavirus-“llapjani”-i-“o-sa-mire”

“Llapjani” i “O sa mirë” testohet për koronavirus.

Aktori kosovar, Kushtim Qerimi i është nënshtruar testit të koronavirusit.

Pas daljes së rezultateve aktori ka njoftuar miqtë dhe koleget se ka rezultuar negativ në testin e Covid-19.

“Kogja nifar lezeti koka me dal negativ në testin e k’tij virusi”, ka shkruar aktroi në postim.

Kujtojmë që Kushtrimi më së miri njihet me rolin e “llapjanit” në serialin vendor “O Sa Mirë”.

Të ngjajshme

Ariana po i shijon rrezet e diellit, e gjithë vëmendja tek veshja e saj

albswiss.com

Një burrë romantik si Adonisi, kështu e ka surprizuar Teutën për Shën Valentin

albswiss.com

Tuna nuk di ta përgatisë e as ta shërbejë kafen turke, e hedhi të tërën jashtë filxhanit

albswiss.com

Genta e ‘maltreton’ të dashurin, shikoni ҫfarë e detyron të bëjë

albswiss.com

Të gjithë të izoluar në shtëpi, Arta sjell imazhe nga jeta luksoze në Dubai

albswiss.com

“Xhbanja” bëhet si “loçkë”, tregon trupin e saj në formë

albswiss.com
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!