fbpx
Alb'swiss TV
Showbiz

Teuta Selimi del për shëtitje me veturë, provokon me veshjen

teuta-selimi-del-per-shetitje-me-veture,-provokon-me-veshjen

Teuta Selimi është këngëtarja shumë e njohur kosovare.

Ajo sjell gjithmonë këvgë që ëhen vetëm hite në publik, përcjell ORAinfo.

Teuta njihet sidomos për paraqitjet e saj plot stil.

Meqë është shumë aktive në rrjete sociale, ajo sot ka publikuar një foto ku shihet se ka dalë për shëtitje me veturë.

E është veshja e saj plot stil dhe provokuese ajo që mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/

Të ngjajshme

Neca ka dalë me vjehrrën e saj, po duken njëra më zonjë se tjetra

admin

‘Kush ka vajza botën ka’, Shyhretja e rrethuar nga vajzat e saj

admin

Sot ministrre, nusja më e bukur e Prishtinës

albswiss.com

Kjo pamje e Leartës do t’a ‘shkrijë’ Shyhrete Behlulin

albswiss.com

Nusja e Milotit ‘sfidon’ të gjitha, rregullohet më bukur se kurrë

albswiss.com

Të famshmit që ndryshuan pamjen drastikisht dhe që mezi mund t’i njihni

albswiss.com
Loading...
Loading...
error: Content is protected !!